Φάσεις Διαγωνισμού

B' Φάση 26ου ΠΔΠ

Β΄ ΦΑΣΗ 26ου ΠΔΠ



Θέμα Γυμνασίων (1η ανάρτηση)

Θέμα Λυκείων (1η ανάρτηση)

Αποτελέσματα Β Φάσης 26ου ΠΔΠ (Γυμνασίου)

Α/Α ONOMA ΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΠΟΛΗ/ΠΕΡΙΟΧΗ
1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
2 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Γ/ΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΙΑ
3 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΒΑΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
4 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΥΡΟΒΟΛΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑ
5 ΦΩΤΗΣ ΠΑΠΑΡΙΣΒΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
7 ΣΗΛΙΑ ΓΑΖΕΠΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
8 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Γ/Σ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΙΑ
9 ΠΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
11 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΑΡΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΘΗΝΑ
12 ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΘΗΝΑ
13 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
14 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
15 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ
16 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΚΚΟΡΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
17 ΜΑΡΙΑ ΔΑΛΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
18 ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΟΙΑΡΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
19 ΚΩΣΤΑΣ ΒΗΛΑΡΑΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Γ/ΣΙΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΙΑ
20 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛ-ΜΛΑΓΓΙ-ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Γ/ΣΙΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΙΑ
21 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΘΟΔΩΡΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
22 ΜΑΡΙΑ ΓΑΙΤΑΝΙΔΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
23 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΑΠΑΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Γ/ΣΙΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΙΑ
24 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΑΓΤΑΛΕΝΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
25 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
26 ΑΙΜΙΛΙΑ ΜΑΝΩΛΑΚΕΛΛΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
27 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Γ/ΣΙΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΙΑ
28 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Γ/ΣΙΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΙΑ
29 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
30 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΙΛΟΣΙΔΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ
31 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΙΝΑΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Α.Π.Θ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Σύμφωνα με απόφαση της ΕΕ & ΟΕ όλοι οι παραπάνω διαγωνιζόμενοι συγκεντρώνουν από 80 και πάνω με άριστα το 100 στα σημεία επιτυχίας και έχουν δικαίωμα συμμετοχής στην Γ Φάση του 26ου ΠΔΠ.

Αποτελέσματα Β Φάσης 26ου ΠΔΠ (Λυκείου)

Α/Α ONOMA ΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΠΟΛΗ/ΠΕΡΙΟΧΗ
1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ 14ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2 ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΥΡΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑ
3 ΔΑΒΙΔ-ΧΡΗΣΤΟ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΟΥΣΙ
4 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΠΕΥΚΑ
5 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
6 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΠΑΣΤΑΣ ΑΝΑΒΡΥΤΑ ΑΘΗΝΑ
7 ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΙΔΗΣ 2ο ΓΕΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑ
8 ΑΡΙΑΔΝΗ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΘΥΦΡΟΝΙΤΟΥ-ΛΗΤΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΘΗΝΑ
9 ΗΛΙΑΣ ΣΙΝΙΟΣΟΓΛΟY ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
10 ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΙΚΑΣ Π.Π. ΓΕ.Λ. ΙΩΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
11 ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΡΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
13 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
14 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑ
15 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΡΑΛΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝ ΜΕΛΙΣΣΙΑ
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΙΑΝΝΗΣ 10ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
17 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
18 ΙΑΣΩΝ ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΑ
19 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΑΓΑΠΗΣ ΣΧΟΛΗ Ι.Μ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑ
20 ΣΤΡΑΤΟΣ ΒΑΜΒΟΥΡΕΛΛΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΗΛΙΝΗ
21 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΙΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΥ" ΣΚΥΔΡΑ
22 ΑΝΕΣΤΗΣ ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
23 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΜΒΥΣΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΙΛΙΣΣΙΑ
24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑ
25 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΩΣΤΕΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
26 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ ΑΘΗΝΑ
27 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΩΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑ
28 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΡΑΧΝΗΣ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑ
29 ΡΑΦΑΗΛ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΡΔΗΣ ΓΕΛ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΛΙΤΟΧΩΡΟ
30 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
31 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΟΣ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΘΗΝΑ
32 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ
33 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑ
34 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
35 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΕΖΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
36 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑ
37 ΛΥΓΚΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α΄ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ ΑΝΟΙΞΗ
38 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΡΟΔΟΣ
39 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ
40 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 3ο ΓΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ
41 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ(PIERCE) ΠΕΝΤΕΛΗ
42 ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟ
43 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΙΟΥ ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑ
44 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ ΠΕΥΚΗ
45 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΤΣΕΛΑΣ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙ ΠΥΛΑΙΑ
46 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΚΛΗΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
47 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΛΑΙΝΑΣ 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
48 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
49 ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΝΑΓΕΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΡΗ
50 ΡΑΦΑΗΛ ΚΕΤΣΕΤΣΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
51 ΚΩΝΣΤΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΛ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΣΑΡΩΝΙΔΑ
52 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑ
53 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΝΑΒΟΥΡΑΣ 27ο ΓΕΝΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
54 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΑΜΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
55 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ 5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΒΥΡΩΝΑΣ
56 ΙΑΣΩΝ ΚΟΥΛΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΣ
57 ΠΕΤΡΟΣ ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ 5ο ΓΕΛ ΒΥΡΩΝΑ ΒΥΡΩΝΑΣ
58 ΜΙΧΑΗΛ ΜΕΓΓΙΣΟΓΛΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΜΑΛΙΑΡΑ ΑΛΙΜΟΣ
59 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΛΔΕΖΟΣ ΒΕΝΙΑΜΙΝ Ο ΛΕΣΒΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
60 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑ

Σύμφωνα με απόφαση της ΕΕ & ΟΕ όλοι οι παραπάνω διαγωνιζόμενοι συγκεντρώνουν από 73 και πάνω με άριστα το 100 στα σημεία επιτυχίας και έχουν δικαίωμα συμμετοχής στην Γ Φάση του 26ου ΠΔΠ.

Δείτε τα Αρχεία ελέγχου:
Για το θέμα των Λυκείων
Για το θέμα των Γυμνασίων